Acil Servis

Acil Servis

7/24 ACİL SERVİS
Magnet acil servisi yılın her günü aynı hizmet koşul ve standartlarıyla 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde hastalarımızın acil tıbbi gereksinimlerini en üst düzeyde karşılayabilmek amacıyla, en ileri görüntüleme olanakları, laboratuar birimi ve profesyonel sağlık kadrosu ile hasta kabul etmekte ve özenle ambulans hizmetlerini sürdürmektedir.
Magnet Hastanesi acil servis ve ambulans hizmetlerine 444 38 00 numaralı çağrı merkezinden 365 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
Acil servis hizmet alanında; muayene odası, pansuman ve enjeksiyon odası, CRP (yeniden canlandırma), bay ve bayan gözlem odası bulunmaktadır.
Acil servisimizde her türlü erişkin hastaya ilk müdahale, resusitasyon (yeniden canlandırma) ve acil hastalıkların tedavisi yapılabilmektedir. Acil Servis kalp krizi, kalp ritim bozuklukları, yüksek ateş, karın ağrıları, mide kanamaları, inme (felç), kesiler, kırıklar, trafik kazaları, düşmeler, ani kalp durması, darplar, zehirlenmeler, intihar girişimleri vb. birçok acil duruma ilk müdahale ve tedavi yapılan yerdir.Tıbbi Birimlerimiz

ac